
Пуховий спальник Deuter Astro 500 SQ 210 см, -3°C, синього кольору, для туристів
- В наявності
- Код: 1-3711421 1334 1
15 664 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Спальний мішок Deuter Astro 500 SQ колір 1334 ink-marine пуховий
Пуховий спальний мішок Deuter Astro 500 SQ з ідеальною термоізоляцією, яка забезпечується завдяки складній каскадній конструкції утеплювача. Цей пуховий спальний мішок прямокутної форми забезпечує додатковий простір для ніг, а блискавка по периметру означає, що його можна з'єднати з іншим спальним мішком або розстебнути як велике покривало.
Ключові характеристики
- Мінімальна температура: -3 °C
- Температура комфорту: від +4 до +9 °C
- Вага спальника: 1300 г + 30 г мішок
- Вага наповнювача: 500 г
- Довжина спальника (зріст): 210 см (185 см)
- Ширина плечей: 80 см
- Пол: Unisex
- Зовнішній шар: 30D PA Ripstop, 70D Taslan
- Наповнювач: Сірий качиний пух
- Утеплювач спальника: Комбінований
- Колір: Синій
Опис технології
Система трапецієвидних перегородок утримує пух на місці, щоб запобігти появі холодних плям, забезпечуючи вам затишок і тепло навіть у холодні ночі. Astro також є продуктом bluesign®, виготовленим відповідно до суворих екологічних і соціальних стандартів з мінімальним впливом на людей або планету. Використовувався тільки пух, що відповідає стандарту Responsible Down Standard (RDS).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Extreme Temperature | -3 °C |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Зовнішній шар | 30D PA Ripstop, 70D Taslan |
| Довжина спальника (зростання) | 210 см (185 см) |
| Наповнювач | Сірий качиний пух |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +4 до +9 |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
- Ціна: 15 664 ₴







