
Пуховий спальник Deuter Astro 300, 210 см, комфорт +7°C, червоний 5908
- В наявності
- Код: 1-3711021 5908 1
11 000 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Deuter Astro 300 колір 5908 redwood-curry пуховий
Пуховий спальний мішок Deuter 300 з ідеальною термоізоляцією, яка забезпечується завдяки складній каскадній конструкції утеплювача. З пуховим спальным мішком Deuter Astro 300 вам гарантується теплий нічний сон.
Особливості
- Система трапецієвидних перегородок утримує пух на місці, щоб запобігти появі холодних плям, забезпечуючи вам затишок і тепло навіть у холодні ночі.
- Astro є продуктом bluesign®, виготовленим відповідно до строгих екологічних і соціальних стандартів з мінімальним впливом на людей чи планету.
- Використовувався тільки пух, що відповідає стандарту Responsible Down Standard (RDS).
Характеристики
- Вага: 750 г (плюс 25 г чохол)
- Вага наповнювача: 300 г
- Розмір: 210 см
- Зріст користувача: до 185 см
- Ширина плечей: 75 см
- Температура комфорту: +7°C
- Гранична температура: +3°C
- Наповнювач: 600+ Сірий качиний пух
- Колір: Червоний
- Стать: Unisex
- Температура комфорту: від +4 до +9°C
- Утеплювач спального мішка: Комбінований
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | +7°C |
| Extreme Temperature | +3°C |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Довжина спальника (зростання) | 210 см (185 см) |
| Наповнювач | 600+ Сірий качиний пух |
| Стать | Unisex |
| Температура комфорту | від +4 до +9 |
| Утеплювач спальника | Комбінований |
- Ціна: 11 000 ₴





