
Намет Terra Incognita Zeta 4, універсальний чотиримісний, 3000 мм водостійкості, пісочний
- В наявності
- Код: 1-4823081502449
7 224 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Zeta 4 піщаний
Універсальний чотиримісний намет Terra Incognita Zeta 4 - це компактний намет для чотирьох, в якому при необхідності знайдеться місце ще для одного. Підходить для трисезонного використання. Великий і маленький тамбур вмістять усі ваші речі. Ідеально підходить для нескладних походів, відпочинку на природі, полювання та риболовлі.
Ключові характеристики
- Вмістимість: 4+1 особа
- Кількість входів: 2
- Проклеєні шви
Докладні технічні дані
- Кількість місць у наметі: 4+1
- Зовнішній тент: 185Т поліестер Rip-Stop, 3000 мм, вогнетривке просочення
- Внутрішній намет: 210Т поліестер Rip-Stop «дихаючий», водоотштовхувальне просочення
- Підлога: 150D Polyester Oxford 5000 мм H2O
- Несуча конструкція: ламінований фіберглас Ø 8,5 мм
- Розмір намету в упаковці: 21 × 45 см
- Кількість шарів: 2
- Захист від води: 3000 мм/5000 мм
- Вага намету: 5.73 кг
- Вага без кілочків і упаковки: 4,980 кг
- Водонепроникність дна: 5000 мм вод. ст.
- Водонепроникність тенту: 3000 мм вод. ст.
- Висота: 130 см
- Довжина: 210 см
- Ширина: 240 см
- Кількість кімнат: 1
- Кількість тамбурів: 1
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Кемпінгові
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Намет - тент
- Форма: Купол
- Колір: Піщаний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Купол |
| Колір | Пісочний |
| Вага | |
| Вага | 5.7 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 240 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 7 224 ₴





