
Складний ніж SOG Twitch XL Satin, AUS-8, для туризму, рукоятка з дерева
- В наявності
- Код: 1-SOG TWI24-CP
4 450 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Ніж SOG Twitch XL Satin
Складний ніж SOG Twitch XL Satin - це версія більшого формату наступного покоління класичної конструкції ножа Twitch з фіксатором. Ця модель постачається з рукояткою з рожевого дерева, а лезо має всі незвичайні особливості, які ви знаєте і любите, такі як відкриття SAT, яке забезпечує швидке відкриття на вимогу, і лезо з високоякісної нержавіючої сталі AUS-8 з відмінним утриманням ріжучої кромки, стійкістю до іржі та легкістю заточки. Ідеально підходить у якості подарунка або, можливо, як новий елегантний EDC.
Ключові характеристики
- Вага: 119 г
- Довжина леза: 92 мм
- Довжина ножа: 213 мм
- Довжина рукоятки: 120 мм
- Заточка леза: двостороння
- Матеріал рукоятки: дерево
- Призначення: туризм
- Поверхня: сатин
- Стан: новий
- Твердість ріжучого леза: HRC 57
- Тип: складний
- Товщина леза: 4 мм
- Колір: коричневий
- Матеріал леза: AUS-9
Додаткові особливості
Twitch, оснащений технологією SOG Assisted Technology (S.A.T.), дуже швидко відкривається будь-якою рукою за допомогою шпенька і великого пальця або натисканням на спинку рукоятки. Його цільнометалева конструкція міцна і надійна. Металевий кліп на рукоятці можна використовувати для зберігання готівки, кредитних карток або для закріплення на поясі, кишені штанів. У конструкцію вбудований універсальний запобіжний замок, який допомагає запобігти випадковому відкриттю леза під час транспортування або несподіваному закриттю під час використання ножа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Довжина ножа | 213 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Сатин |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Коричневий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 119 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 92 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | AUS-9 |
- Ціна: 4 450 ₴



