
Складний туристичний ніж SOG Twitch II з дерев’яною рукояткою, AUS-8, 75 мм
- Немає в наявності
- Код: 1-SOG TWI17-CP
3 612 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж SOG Twitch II Дерев’яна Рукоятка
Ніж SOG Twitch II Дерев’яна Рукоятка.
Ключові характеристики
- Вага: 74 г
- Довжина леза: 75 мм
- Довжина ножа: 176 мм
- Довжина рукоятки: 101 мм
- Заточка леза: Двостороння
- Матеріал леза: AUS-8
- Матеріал рукоятки: Дерево
- Призначення: Туризм
- Поверхня: Сатин
- Стан: Нове
- Твердість різального леза: 57 HRC
- Тип: Складаний
- Товщина леза: 3 мм
- Колір: Коричневий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Довжина ножа | 176 мм |
| Довжина рукоятки | 101 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | AUS-8 |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Сатин |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Коричневий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 74 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 3 612 ₴



