
Протимоскітний намет Sea To Summit Escapist Ultra Mesh для 2 осіб, легкий і універсальний, 3 сезони
- В наявності
- Код: 1-STS AESCUMBUGTENT
6 630 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Протимоскітний захист Sea To Summit Escapist Ultra-Mesh Inner Bug Tent Сірий
Палатка Ultra Mesh Bug Tent від Sea to Summit - це надзвичайно легка та універсальна сіткова палатка, яку можна повісити на внутрішній стороні брезенту, ідеально підходить для всіх мінімалістичних турів.
Ключові характеристики
- Верх Ultra-Mesh - міцний і довговічний, 310 отворів/см², 15D Ultra-Sil®, Nano покриття та бічні панелі.
- Сумісна з тентом Escapist 15D Tarp.
- Внутрішня палатка захистить вас від комах, а бічна «спідниця» з тканини — від бризок під час дощу.
- Рекомендується використовувати додаткову підстилку або захисне дно Groundsheet на кам'янистій поверхні або в період тривалих дощів.
- Можна встановити, використовуючи трекінгові палки, розтяжки, кілочки для палаток або дерева.
Детальні технічні дані
- Матеріал дна: 15D Ultra-Sil®, Nano
- Сітка: 15D Ultra-Vis mesh, 310 отворів/см²
- Вага: 385 г
- Розміри: 220 см х 120 см
- Висота: 100 см
- Вмістимість: 2 особи
- Сезонність: 3-сезонна
- Розміри в упаковці: 9.9 см х 22.5 см
- Колір: Зелений
- Матеріал: 15D Ultra-Vis mesh
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea To Summit |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Колір | Зелений |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Купол |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 9.9 см |
| Длина в упаковке | 9.9 см |
| Ширина в упаковке | 22.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 385 |
| Матеріал дна | 15D Ultra-Sil® |
| Мінімальна вага | 385 кг |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка;Водовідштовхувальне просочення;Вітрозахисна/снігозахисна сп |
| Сезон | 3 сезонний |
- Ціна: 6 630 ₴


