
Дроппер Race Face Aeffect R 31.6мм, хід 170мм, з внутрішньою прокладкою кабеля
- В наявності
- Код: 1-SP20AERDP31.6X170BLK
10 560 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дропер Race Face DP AEFFECT-R 31.6 465/170 BLK БЕЗ РУЧКИ
Підсідельний штир Aeffect R Dropper від Race Face має хід 170 мм і вирізняється міцною конструкцією, яка не потребує особливого догляду, та внутрішньою прокладкою кабелів.
Ключові характеристики
- Гідравлічний картридж з кабельним управлінням та внутрішньою прокладкою кабеля
- Плавна регулювання висоти
- Герметична система демпфування
- Надійна картриджна система для легкого обслуговування
- Висока жорсткість та довговічність завдяки втулкам з DU та великому діаметру висувної труби
- Без манетки в комплекті
Докладні технічні дані
- Призначення: All Mountain
- Прокладка кабеля: внутрішня (кабель у комплект не входить)
- Затискач: 2 болтовий гвинтовий затиск
- Сумісні сідельні рейки: 7 x 7 мм (стандарт)
- Довжина: 465 мм
- Хід: 170 мм
- Діаметр: 31.6 мм
- Offset: 0
- Вага: 638 г
- Матеріали: алюміній 7075
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Race Face |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Хід вилки | 170 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Довжина ходу задньої підвіски | 170 мм |
| Крила | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Підніжка | Ні |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 465 см |
| Характеристики електровелосипеда | |
| Зарядний пристрій | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 638 |
| Максимальна вага | 638 кг |
- Ціна: 10 560 ₴





