
Сонцезахисні окуляри Julbo FURY BLACK/ROSE SP3CF для спорту, UV-захист, стильний дизайн
- В наявності
- Код: 1-J5311123
5 016 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo FURY BLACK/ROSE SP3CF
Окуляри Julbo FURY поєднують в собі вишуканий дизайн і передові технології, створюючи ідеальний аксесуар для спорту на відкритому повітрі. З широким полем зору і відмінною вентиляцією, ці окуляри створені для швидкості та комфорту в будь-яких умовах.
Ключові характеристики
- Стильний і радикальний дизайн
- Широка поверхня лінзи Panoramic view для максимального поля зору
- Лінзи з полікарбонату Spectron категорії 3 з хорошою ударостійкістю
- Спеціальне зміцнювальне лакове покриття для захисту від подряпин
- 100% захист від УФ-променів типу А, В і С
- Ефективна система вентиляції для запобігання запотіванню
- Гнучка амортизуюча вставка на переніссі
- Легкий і комфортний матеріал Air Link Temple system
- М'який матеріал Grip Tech для зручності носіння
- Сумісні з усіма видами шоломів
- Чохол для зберігання та транспортування в комплекті
Подробиці технічних характеристик
- Лінза: Spectron 3CF
- Довжина дужок: 115 мм
- Ширина носової частини: 15 мм
- Розмір лінз: 53 мм
- Висота лінз: 43 мм
- База: 5
- VLT (пропускання видимого світла): 12%
- Захист від сонця: Cat. 3
- Вага: 38 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Julbo |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дужки | 115 мм |
| Змінні лінзи | Немає |
| Фотохромная лінза | без фотохромной лінзи |
| Колір оправи | Чорна |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Ширина носової частини | 15 мм |
- Ціна: 5 016 ₴



