
Ухо-болт Petzl COEUR HCR 12 мм, нержавіюча сталь, для агресивних середовищ
- В наявності
- Код: 1-P36BH 12
1 848 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вухо+болт Petzl COEUR BOLT HCR 12mm
Анкер з нержавіючої сталі з високою корозійною стійкістю, що складається з підвісу COEUR HCR, болта та гайки, призначений для використання в ультракорозійних середовищах.
Ключові характеристики
- Матеріал: нержавіюча сталь 904 HCR (висока корозійна стійкість)
- Сертифікація: EN 959
- Діаметр болта: 12 мм
- Вага: 145 г
- Довжина: 8,5 см
- Глибина отвору: 8,5 см
- Діаметр отвору: 12 мм
- Статична міцність на зріз у бетоні класу В50: 25 кН
- Статична міцність на вирив у бетоні класу В50: 18 кН
Особливості
- Вузол з нержавіючої сталі HCR 904, розроблений для агресивних серед, складається з підвісу COEUR HCR, болта і гайки.
- Легко закріпити: широка, ергономічна точка підключення полегшує закріплення карабіна; ширина точки кріплення дозволяє встановлювати одночасно два карабіна.
- Знижує знос з'єднань: товщина підвісу та закруглені краї точки підключення мінімізують знос з'єднань.
- Система запобігання обертанню підвісу: текстурована задня частина утримує підвіс від повороту під час встановлення анкера або при великому бічному навантаженні під час використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petzl |
| Довжина анкера | 8.5 мм |
| Діаметр анкера | 12 мм |
| Максимальна вириваюча сила | 18 кН |
| Матеріал анкера | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна вириваюча сила | 18 кН |
| Мінімальна глибина отвору | 8.5 мм |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип анкера | Анкерний болт з гайкою |
| Комплектація хімічного анкера | |
| Анкерний стрижень | Ні |
| Дозатор для картриджа (пістолет) | Ні |
| Статичний змішувач | Ні |
| Сітчаста гільза | Ні |
| Хімічний картридж | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 145 |
- Ціна: 1 848 ₴



