
Кресло складне Pinguin Guide Chair Petrol для відпочинку та туризму, 120 кг, компактне та зручне.
- В наявності
- Код: 1-PNG 641.Petrol
2 269 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складне крісло Pinguin Guide Chair Petrol
Pinguin Guide Chair - міцне та надійне складне крісло для кемпінгу з сталевих трубок (29 х 15 мм) та тканини з поліестеру. Крісло виконано з максимальною ергономікою, в ньому дуже зручно сидіти тривалий час, наприклад, під час риболовлі. Завдяки складній конструкції, воно займає дуже мало місця в багажнику автомобіля.
Особливості
- Висока надійність і стійкість
- Компактно складається
- Зносостійкий і міцний матеріал
Характеристики
Загальні дані
- Вага: 4050 г
- Ширина: 53 см
- Глибина: 73 см
- Висота сидіння: 41 см
- Висота підлокітників: 59 см
- Загальна висота: 92 см
- Розміри після упаковки: 88 х 16 х 21 см
- Матеріали: сталеві труби 25 х 15 мм, поліестер
- Максимальна вантажопідйомність: 120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Висота сидіння стільця | 41 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 92 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Глибина стільця | 73 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Сталь |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4050 |
| Глибина | 73 см |
| Колір | Petrol |
| Ширина | 53 |
- Ціна: 2 269 ₴

