
Крісло складане Pinguin Fisher Chair, зелене, для кемпінгу, до 120 кг
- В наявності
- Код: 1-PNG 619.Green
1 557 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складне крісло Pinguin Fisher Chair, Зелений
Pinguin Fisher Chair - легке та компактне крісло для кемпінгу з підлокітниками та підставкою для напоїв. Стул Fisher складається з системи сталевих труб діаметром 16 мм, з'єднаних між собою, завдяки чому його можна скласти в циліндричний транспортний контейнер. Сидіння виготовлене з поліестеру та витримує вагу до 120 кг.
Ключові характеристики
- Вантажопідйомність: 120 кг
- Матеріали: труба сталевa ?16мм, поліестер
- Вага: 2700 г
- Ширина: 82 см
- Глибина: 54 см
- Висота сидіння: 34 см
- Висота підголівника: 55 см
- Загальна висота: 87 см
- Розмір після складання: 15 x 87 см
- Колір: Зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Висота сидіння стільця | 34 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 87 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Глибина стільця | 54 мм |
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Сталь |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2700 |
| Глибина | 54 см |
| Ширина | 82 |
- Ціна: 1 557 ₴

