-50%

Трекінгові палиці Leki Albula Lite AS, 3-секційні, алюміній, 69-135 см, AntiShock
- В наявності
- Код: 1-634 2109
6 028 ₴
3 014 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трекінгові палиці Leki Albula Lite AS Speed-Lock M
3-секційні трекінгові палиці Leki Albula Lite AS виготовлені з високоміцного алюмінію. Вони оснащені механізмом Speed Lock, що дозволяє легко регулювати довжину навіть у рукавичках. Система Anti Shock поглинає удари, а рукоятка Thermo Tour забезпечує зручність і необхідну підтримку.
Ключові характеристики
- Система Speed Lock — швидка та зручна фіксація довжини палиць; сертифікована TUV Sud, витримує понад 75 кг навантаження.
- Система Super Lock System (SLS) — внутрішня фіксація довжини, витримує понад 150 кг навантаження.
- Система Anti Shock (SAS Lite) — поглинає енергію ударів за допомогою сталевої пружини та еластомера.
- Карбідний наконечник для покращеного зчеплення.
- Ремінь Lock Security Strap — Compact для надійної фіксації.
- Рукоятка Aergon Thermo Tour — подовжена, з м'якого матеріалу, забезпечує комфортний хват.
- Матове лаковане покриття, захисне електролітичне покриття Eloxal для секцій.
Докладні технічні дані
- Діаметр: 16 / 14 / 12 мм
- Склад: Алюміній (HTS 6.5)
- Система фіксації колін: Speed Lock System
- Рукоятка: Thermo Long
- Темляк: Lock Security Strap
- Опорне кільце: Cross Country (Racing Lite)
- Наконечник: Carbide Tip
- Вага: 488 г (пара)
- Довжина: 69-135 см
- Колір: Сірий
- AntiShock: Так
- Кількість секцій: 3
- Максимальна довжина палиць: 135 см
- Матеріал палиць: Алюміній
- Регулювання довжини палиць: Так
- Ручка: Thermo Long
- Тип замка палиць: Зовнішнє затискання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leki |
| Вага | 488 г |
| Вікова група | Доросла |
| Довжина палиці | Регульована |
| Колір | Сірий |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 135 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Карбід Вольфрама |
| Матеріал ручки | Гума/Пластик |
| Механізм фіксації | Зовнішній |
| Мінімальна довжина | 69 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина палиці (см) | 69-135 см |
| Особливості палиці | Антишок;Матове захисне покриття;Складна конструкція |
| Розмір темляка | Lock Security Strap |
| Темляк | Lock Security Strap |
- Ціна: 3 014 ₴


