-20%

Пуховий спальник Deuter Astro Pro 400 для туристів, комфорт від +2° до -20°
- В наявності
- Код: 1-3712017 2006 1
12 804 ₴
10 243 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Deuter Astro Pro 400 колір 2006 весняний пуховий
Пуховий спальний мішок Deuter Astro Pro 400 - це ідеальний вибір для людей, які відвідують гірські стежки весною, влітку та восени. Легка модель з високими характеристиками стиснення робить її зручною для перенесення в якості багажу, що робить її відмінним компаньйоном для кожної ночі, проведеної в кемпінгу біля гірської стежки.
Ключові характеристики
- Утеплювач: натуральний пух 90/10 FP 650+
- Температура (Comfort / Limit / Extreme): +2° / -4° / -20°
- Вага: 960 г
- Довжина: 205 х 84 х 56 см
- Зріст користувача: ~ 185 см
- Розмір в упаковці: ø 15 см x 36 см
- Зовнішній матеріал: 30D PA RIPSTOP
- Внутрішній матеріал: 30D PA
- Вага утеплювача: 400 г
- Колір: Голубий
Докладні технічні дані
- Еластичні шви STRETCH COMFORT SYSTEM дозволяють розширювати внутрішню частину спального мішка на 25% по ширині для комфортного положення тіла без втрати ізоляційних властивостей.
- Утеплений комір з липучкою та стяжкою WARMTH COLLAR допомагає зберігати тепло всередині спального мішка.
- Спеціальний трапецієвидний крій нижньої частини спального мішка ERGOFOOT забезпечує хорошу ізоляцію та свободу рухів для ніг.
- Конструкція PowerBox запобігає утворенню "холодних зон" і дозволяє пуху залишатися на місці під час руху.
- П’ятикамерна структура капюшона ERGO HOOD мінімізує втрати тепла.
- Трапецієвидна форма пухових пакетів TRAPEZOID-CHABER CONSTRUCTION запобігає появі "холодних зон".
- Усі тканини відповідають стандарту Bluesign® і виготовляються без використання PFC.
- Внутрішній кишеня INSIDE POCKET для захисту дрібниць.
- Вставки DRYZONE з водовідштовхувального матеріалу запобігають вбиранню вологи.
- Блискавка з двома собачками розташована зліва для зручності використання.
- Шнури для стяжки капюшона мають різну структуру для зручного регулювання.
- У комплекті йдуть компресійний мішок і великий мішок для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | +2° |
| Extreme Temperature | -20° |
| Limit Temperature | -4° |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Зовнішній шар | 30D PA Ripstop |
| Внутрішній шар | 30D PA |
| Довжина спальника (зростання) | 205 см (185 см) |
| Наповнювач | натуральний пух 90/10 FP 650+ |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | ø 15 см x 36 см |
- Ціна: 10 243 ₴



