
Спальник Deuter Dreamlite Navy-Cranberry, комфорт до +16°C, 605 г, 205 см
- В наявності
- Код: 1-3703021 3524 1
4 180 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальник Deuter Dreamlite колір 3524 navy-cranberry
Спальний мішок Dreamlite від Deuter - це універсальне рішення для всього, що приносить літо. Подорожуєте ви в теплих регіонах, як додаткова ізоляція в біваку або як затишний спальний мішок для більш прохолодних ночівель у хижі - Dreamlite завжди знайдеться у вашому рюкзаку.
Ключові характеристики
- Анатомічний капюшон
- Одношарова конструкція утеплювача 1-Layer-Construction
- Внутрішній кишеня для дрібних речей
- Молнія YKK з двома двосторонніми замками
- Упаковочний мішечок у комплекті
- Виготовлений з міцного зовнішнього матеріалу, посиленого технікою Ripstop
- Без шкідливих сполук ПФУ
Докладні технічні дані
- Утеплювач: Polydown Soft PES волокно
- Діапазон температур (Комфорт / Обмеження / Екстрим): +16°C / +13°C / +3°C
- Вага утеплювача / загальна вага: 140 г / 605 г
- Розмір: 205 × 75 × 48 см
- Зріст: ~ 185 см
- Зовнішній матеріал: 70D PA Ripstop
- Внутрішній матеріал: 78D PA
- Розмір в упаковці: ø12 x 22 см
- Колір: Синій
- Температура комфорту: +16°C
- Екстремальна температура: +3°C
- Температура обмеження: +13°C
- Вага спальника: 0,51 - 1,0 кг
- Внутрішній шар: 78D PA
- Довжина спальника (зріст): 205 см (185 см)
- Наповнювач: Polydown Soft PES волокно
- Температура комфорту: вище +10°C
- Упакований: ø12 x 22 см
- Утеплювач спальника: Синтетика
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | +16°C |
| Extreme Temperature | +3°C |
| Limit Temperature | +13°C |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Внутрішній шар | 78D PA |
| Довжина спальника (зростання) | 205 см (185 см) |
| Наповнювач | Polydown Soft PES fibre |
| Температура комфорту | вище +10 |
| Упакований | ø12 x 22 см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 4 180 ₴


