-20%

Пуховий спальний мішок Deuter Astro Pro 400, вага 1,07 кг, для кемпінгу, колір 3003
- В наявності
- Код: 1-3711217 3003 1
10 120 ₴
8 096 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальник Deuter Astro Pro 400 колір 3003 midnight пуховий
Туристичний спальний мішок Deuter Astro 400 - це технологічно просунута конструкція, яка забезпечить комфорт і хороші теплові умови під час літнього та весняного кемпінгу. Легкий і простий в упаковці, він не займе багато цінного місця в гірському рюкзаку, перетворившись на переносне ліжко на відкритому повітрі. Пуховий спальний мішок Deuter Astro 400 - відмінна модель для холодних весняних і літніх днів, проведених на гірських стежках.
Ключові характеристики
- Утеплений воротник з липучкою та затяжкою WARMTH COLLAR для збереження тепла
- ERGOFOOT - трапецеїдальний об'ємний крій нижньої частини спальника для комфортного положення ніг
- Багатокамерна структура капюшона ERGO HOOD для мінімізації втрат тепла
- Трапецеїдальна форма пухових пакетів TRAPEZOID-CHABER CONSTRUCTION запобігає "холодним зонам"
- Вставки DRYZONE з водовідштовхувального матеріалу
- Всі тканини сертифіковані за стандартом Bluesign®
- Використаний натуральний пух, сертифікований RDS
- Зроблено без застосування шкідливих для людини речовин PFC
- Внутрішній кишеня INSIDE POCKET для дрібниць
- Регулювання затяжки капюшона на дотик
- Блискавка з двома собачками для зручності використання
- Петлі для підвішування в нижній частині спальника
Докладні технічні дані
- Утеплювач: натуральний пух 80/20 FP 600+
- Діапазон температур (Comfort / Limit / Extreme): +6° / +1° / -14°
- Вага утеплювача / загальна вага: 400 г / 1070 г
- Розмір: 205 x 75 x 48 см
- Ріст: ~ 185 см
- Зовнішній матеріал: 40D PA Ripstop
- Внутрішній матеріал: 50D PES
- Розмір в упаковці: ø 16 см x 33 см
- Колір: Синій
- Вага спальника: 1,0 - 1,5 кг
- Температура комфорту: від +4 до +9°
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Extreme Temperature | -14° |
| Limit Temperature | +1° |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Зовнішній шар | 40D PA Ripstop |
| Внутрішній шар | 50D PES |
| Довжина спальника (зростання) | 205 см (185 см) |
| Наповнювач | натуральний пух 80/20 FP 600+ |
| Температура комфорту | від +4 до +9 |
| Упакований | ø 16 см x 33 см |
- Ціна: 8 096 ₴



