-20%

Пуховий спальник Deuter Astro 550 L 3-сезонний, 0°C, червоний, для зросту до 200 см
- В наявності
- Код: 1-3711517 5000 1
12 628 ₴
10 102 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Deuter Astro 550 L колір 500 журавлина пуховий
Пуховий спальний мішок Astro 550 L від Deuter на 3 сезони ідеально підходить для активного відпочинку поза зимовим сезоном.
Особливості
- Утеплений комір з липучкою та затяжкою WARMTH COLLAR сприяє збереженню тепла всередині спальника.
- ERGOFOOT - спеціальний ергономічний крій нижньої частини спальника, завдяки якому пух рівномірно розподілений, не збивається і забезпечує хорошу ізоляцію ніг.
- Трапецієподібна форма пухових пакетів TRAPEZOID-CHABER CONSTRUCTION всередині спальника запобігає виникненню "холодних зон", а довгі бічні пакети сприяють додатковому збереженню тепла в місцях найбільшого натягу спальника.
- Багатокамерна структура капюшона ERGO HOOD м'яко обхоплює голову, мінімізуючи втрату тепла.
- Вставки DRYZONE з водовідштовхувального матеріалу перешкоджають вбиранню вологи в області капюшона і ніг.
- Усі тканини, використані в спальнику, пройшли сертифікацію і відповідають стандарту Bluesign®.
- При виробництві спального мішка використаний тільки натуральний пух, сертифікований RDS.
- Спальний мішок зроблений без використання речовин PFC.
- Внутрішній кишеня INSIDE POCKET для цінних дрібниць.
- Розрахований на людей високого (вище 185 см) зросту, має збільшену довжину і ширину в ногах і плечах.
- Шнури, які затягують капюшон, мають різну структуру, що дозволяє регулювати ступінь їх затягування в темряві на дотик.
- Замок з двома собачками розташований зліва, що дозволяє при необхідності розстібати спальник знизу для збереження комфортної температури в нижній частині.
- Утеплена планка виключає втрату тепла по замку.
- Петлі для підвішування в нижній частині спального мішка.
- Накладка вздовж замка запобігає "закушуванню" тканини бігунками.
- До спальника входять мішок для транспортування та великий мішок для зберігання.
Характеристика
- Утеплювач: натуральний пух 80/20 FP 600+
- Діапазон температур (Comfort / Limit / Extreme): 0° / -5° / -22°
- Вага утеплювача / загальна вага: 600 г / 1370 г
- Розмір: 220 x 80 x 52 см
- Зріст: ~ 200 см
- Зовнішній матеріал: 40D PA Ripstop (поліамід 100%)
- Внутрішній матеріал: 50D PES (поліестер 100%)
- Розмір в упаковці: ø 18 см x 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 0° |
| Extreme Temperature | -22° |
| Limit Temperature | -5° |
| Вага спальника | 1,0 - 1,5 кг |
| Зовнішній шар | 40D PA Ripstop |
| Внутрішній шар | 50D PES |
| Довжина спальника (зростання) | 220 см (200 см) |
| Наповнювач | натуральний пух 80/20 FP 600+ |
| Температура комфорту | від +3 до -3 |
| Упакований | ø 18 см x 38 см |
- Ціна: 10 102 ₴

