
Гермомішок Sea To Summit Big River Dry Bag 5 л, водонепроникний, зелений
- В наявності
- Код: 1-STS ABRDB5GN
1 157 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Герметичний мішок Sea To Summit Big River Dry Bag, 5 л, Яблучний зелений
Надзвичайно міцний та стійкий до зносу герметичний мішок Big River Dry Bag об'ємом 5 літрів має зручні та надійні петлі для кріплення Hypalon®, по боках, та зручну стійку овальну форму. Чудовий вибір для активних водних видів спорту, таких як каякінг, каное та рафтинг. Ідеально підходить для збереження речей у сухості в будь-якій ситуації, коли мішок не занурюється у воду.
Ключові характеристики
Особливості
- TPU ламінована тканина з водостійкістю 10000 мм
- Супер міцна та зносостійка нейлонова тканина 420 D
- Водонепроникні, подвоєні, посилені та герметичні шви
- Петлі Hypalon® для надійного кріплення
- Водонепроникна планка Hypalon® для скручування, яка не вбирає вологу
- Обтікаема форма
- Внутрішня частина білого кольору для кращої видимості вмісту
- Овальна форма протистоїть катанню - мішок залишається там, де його поклали
- Не призначений для ситуацій, в яких герметичний мішок буде занурений у воду
Характеристики
- Довжина: 11 см
- Ширина: 17 см
- Висота/глибина: 39 см
- Об'єм: 5 л
- Вага: 96 г
- Колір: Зелений
- Об'єм відділень: 5,0 л
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sea To Summit |
| Вага | 96 кг |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості мішка | Водонепроникний |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Розміри | |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 17 см |
- Ціна: 1 157 ₴



