
Велосипед Merida MATTS J.16 16" для дітей, з алюмінієвою рамою, 1 швидкість, синій
- В наявності
- Код: 1-6110889182
12 056 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велос
ипед 16" Merida MATTS J.16 SILK NAVY BLUE(WARM RED) UNI(9) 2021Легкий і зручний велосипед Merida Matts J.16 подарує вашій дитині незабутні враження від перших поїздок. Якщо ваш малюк ще не вміє тримати рівновагу - не біда, у цього велосипеда є знімні балансирні колеса. Сідло регулюється за висотою, запас за ростом у цього велосипеда - 108-120 см. Він має алюмінієву раму, два гальма: переднє ободне, заднє - ножне (педалями назад), а також повну захисту ніг від ланцюга.
Ключові характеристики
- Колір: Синій
- Вік: Від 3 до 6 років
- Вага велосипеда: 10,5 кг
- Діаметр коліс: 16"
- Тип амортизації: Ригід (без амортизації)
- Кількість швидкостей: 1
Детальні технічні дані
- Рама: MATTS J.16, матеріал: алюміній, розмір коліс: 16", 112x9/100x9, стандарт каретки BMX
- Вилка: MERIDA MATTS J. 16, матеріал: сталь
- Переднє гальмо: Tektro 985A калпер
- Гальмівні ручки: APSE BL-01 сплав
- Ланцюг: KMC S1
- Шатуни: ACE Single, 24 зуба, 81 мм
- Касета: KT, 16 зубів, 1 швидкість
- Сідло: MERIDA kid mini
- Каретка: Чорна сталь, 9 частин
- Підсідельний штир: MERIDA JR, матеріал: сталь, діаметр 22.2 мм, 0 мм setback
- Педалі: Wellgo LU-P17
- Руль: MERIDA JR, матеріал: алюміній, ширина 500 мм, підйом 120 мм
- Винос: MERIDA JR, матеріал: алюміній, діаметр 22.2 мм, 37 мм
- Рульова колонка: FSA TH888
- Втулка передня: KT KT134
- Втулка задня: KT KT305R коастер
- Обода: MERIDA JR 16, матеріал: алюміній
- Спиці: Сталь UCP
- Покришки: Inova IA-2603, 16x2.125", wire
- Підніжка: Стороння підпора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merida |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Ригид (без амортизації) |
| Вага велосипеда, кг | 10,6 |
| Вилка | MERIDA MATTS J. 16; material: steel |
| Втулки | KT KT134 / KT KT305R coaster |
| Винос | MERIDA JR; material: aluminium; 22.2 mm diameter; 37 mm |
| Діаметр коліс | 16 |
| Каретка | Black steel, 9pcs |
| Касета | KT; 16 teeth; 1 speed |
| К-ть швидкостей велосипеда | 1 |
| Матеріал рами велосипеда | Алюміній |
| Обода | MERIDA JR 16; material: aluminium |
| Педалі | Wellgo LU-P17 |
| За віком | Від 3 до 6 років |
| Підсідельний штир | MERIDA JR; material: steel; 22.2 mm diameter; 0mm setback |
| Покришки | Inova IA-2603; 16x2.125"; wire |
| Рама | MATTS J. 16: material: aluminum; 16" wheelsize; 112x9/100x9 wheelsize; BMX bottom bracket standard |
| Рульова колонка | FSA TH888 |
| Кермо | MERIDA JR; material: aluminium; 500mm width; 120mm rise |
| Сідло | MERIDA kid mini |
| Спиці | Steel UCP |
| Тип гальма | Ножні педальні |
| Гальма | Tektro 985A caliper |
| Гальмівні ручки | APSE BL-01 alloy |
| Ланцюг | KMC S1 |
| Шатуни | ACE Single; 24 teeth; 81 mm |
- Ціна: 12 056 ₴

