
Велосипед 12" Liv Adore білий для дітей від 2 до 4 років, одношвидкісний, легкий та безпечний.
- Немає в наявності
- Код: 1-2004035120
11 130 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велос
ипед 12" Liv Adore білийLiv Adore F/W 12 білий - ідеальний компаньйон для їзди по дорозі та за її межами. Цей велосипед оснащений простою у використанні одношвидкісною трансмісією та налаштуваннями міні-райдера. Розроблений для безпеки, стабільності та зручного обертання педалей.
Ключові характеристики
- Матеріал рами: ALUXX-Grade Aluminium
- Вилка: високоміцний пластиковий ригід
- Руль: Giant Kids, висота 75мм, ширина 420мм
- Винос: Ahead 28.6 / 25.4x 60mm
- Підсідельний штир: сталевий, 25.4 x 230mm
- Сідло: Giant Grow Technology
- Педалі: Nylon Platform
- Гальмо: Ножне заднє
- Касета: Зірка 19Т
- Цеп: KMC C410
- Шатуни: високоміцна сталь 1-piece, 28
- Обода: Giant Kids 12" 6061 алюміній
- Покришки: Giant Easy Balance, 12x2.125
- Колір: Білий
- Амортизація: Ригід (без амортизації)
- За віком: Від 2 до 4 років
- Додатково: захист ланцюга, допоміжні колеса, кошик, дзвінок
Подробиці технічних даних
- Втулки: nutted, 16H з 74 мм OLD
- Спиці: 14G
- Тип гальма: Ножні педальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лів |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Ригид (без амортизації) |
| Вилка | High-tensile steel |
| Втулки | nutted, 16h with 74mm O. L. D |
| Винос | Alloy quill |
| Діаметр коліс | 12 |
| Каретка | Loose ball |
| Касета | 16T |
| К-ть швидкостей велосипеда | 1 |
| Матеріал рами велосипеда | Алюміній |
| Обода | Giant Kids 12", alloy |
| Педалі | platform |
| За віком | Від 2 до 4 років |
| Підсідельний штир | steel, 25.4 x 230mm |
| Покришки | Innova IA-2094, 12x2.25" |
| Рама | ALUXX-Grade Aluminum |
| Кермо | Giant Kids, 60mm rise, 480mm width |
| Сідло | Giant Kids |
| Спиці | 14G |
| Тип гальма | Ножні педальні |
| Гальма | Ножний задній |
| Ланцюг | KMC C410 |
| Шатуни | high-tensile steel, 26t, 76mm |
- Ціна: 11 130 ₴


