
Велосипед 29" Merida BIG.NINE 4000 SILK GREEN 2020, карбонов рама, 12 швидкостей Sram NX Eagle
- Немає в наявності
- Код: X-
83 480 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 29" Merida BIG.NINE 4000 SILK GREEN (ТЕМНО-ЗЕЛЕНИЙ) 2020
Велосипед Merida BIG.NINE 4000 SILK GREEN (ТЕМНО-ЗЕЛЕНИЙ) 2020 має високотехнологічну карбонову раму Merida, повітряно-масляну вилку Manitou Markhor, а також 12-скоростну трансмісію Sram NX Eagle з широкодіапазонною касетою 11-50T.
Ключові характеристики
- Рама: BIG.NINE CF3, карбон
- Вилка: Manitou Markhor Comp, повітряна, 100мм хід
- Кількість швидкостей: 12
- Колір: Зелений
- Вага: 11.28 кг
Подробиці технічних характеристик
- Кермо: MERIDA EXPERT CC, алюміній, 720мм ширина, плоске
- Руль: FSA NO.55E
- Передня втулка: Shimano MT400-B, 110x15мм
- Задня втулка: Shimano MT400-B, 148x12мм
- Спиці: Чорна нержавіюча сталь
- Гальма: Shimano MT-200, 2 поршні
- Переключення: Sram NX Eagle
- Задній перемикач: Sram NX Eagle
- Касета: Sram NX-1230 Eagle, 11-50 зубців
- Ланцюг: Sram NX Eagle
- Винос руля: MERIDA EXPERT CC, алюміній, 31.8 діаметр
- Грипси: MERIDA COMP EC
- Сидло: MERIDA COMP CC
- Підсідельний штир: MERIDA COMP CC, алюміній, 30.9мм діаметр
- Каретка: Sram BB DUB PF MTB 92
- Система: Sram NX Eagle, 32 зубця
- Обода: MERIDA COMP CC, алюміній, 22.8 мм внутрішня ширина
- Покришки: Maxxis Ikon, 29x2.2", складні
- Тип гальм: Дискові гідравлічні
- Гальмо: Shimano MT-500
- Хід амортизації: 100 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merida |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл (без заднього амортизатора) |
| Вага велосипеда, кг | 11,2 |
| Вилка | Manitou Markhor Comp Air, 100mm suspension travel, tapered, remote lockout, 51mm fork offset |
| Задня перекидка | Sram NX Eagle, 12 швидкостей |
| К-ть швидкостей велосипеда | 11 |
| Перемикачі | Sram NX Eagle, |
| Рама | BIG.NINE CF3, carbon, 148x12mm axle standard, BB92 bottom bracket standard |
| Кермо | MERIDA EXPERT CC, aluminium, 720mm width, flat |
| Тип гальма | Дискові гідравлічні |
| Гальма | Shimano MT-500 |
| Хід амортизації | 100мм |
| Ланцюг | SRAM NX Eagle |
| Шатуни | Sram NX Eagle 32 teeth |
- Ціна: 83 480 ₴

