
Палатка MSR Elixir 2 Green трисезонна з двома входами та тамбурами на 35% більше простору
- В наявності
- Код: 1-10331
22 204 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет MSR Elixir 2 Green
Трисезонний намет від американського бренду MSR. Два входи з захистом від потрапляння дощу всередину намету. Два великих тамбури для зберігання спорядження. Внутрішні параметри намету дозволяють без труднощів розмістити два килимки стандартної ширини. Намет має кілька варіантів встановлення. Система дуг і кольорова маркування гачків робить встановлення простим і швидким. Ідеальний варіант для туристичних походів та занять альпінізмом.
Ключові характеристики
- Оптимізована симетрична геометрія, яка забезпечує достатньо простору всередині
- Добре вентилирується
- Тамбури з збільшеним на 35% простором
- Два D-подібні двері з вбудованими водостоками
- Надійна і проста у використанні система дуг
- Кольорове кодування гачків для швидкого встановлення
- Можна використовувати без внутрішнього намету
Технічні характеристики
- Вага: 2,77 кг
- Мінімальна вага: 2,24 кг
- Кількість місць: 2
- Кількість входів: 2
- Площа підлоги: 2,69 м²
- Розмір спального місця: 2,13 x 1,27 м
- Висота: 1,02 м
- Тент: 68D ripstop поліестер 1500mm поліуретан & DWR
- Підлога: 70 тафета нейлон 3000mm поліуретан & DWR
- Внутрішній намет: 40D ripstop нейлон, сітка - 20D нейлон мікромеш
- Дуги: алюміній серії 7000
- Розмір в упаковці: 51 x 17 см
- Сезонність: 3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSR |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Штурмові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 2.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 213 см |
| Ширина | 127 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 22 204 ₴




