
Трьохсезонна палатка Terra Incognita Zeta 3 для 3 осіб з двома входами та тамбуром, пісочна
- В наявності
- Код: 1-4823081502425
6 702 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна туристична трисезонна палатка на 3 особи з двома входами Terra Incognita Zeta 3 піщаного кольору
Універсальна та практична трисезонна туристична палатка Terra Incognita Zeta 3 для трьох осіб. Великий і зручний передній тамбур, в якому можна розмістити багаж або туристичну кухню. Два входи забезпечують прямий доступ до спальні і ідеальну вентиляцію.
Ключові характеристики
- Кількість осіб: 3 - 4
- Кількість входів: 2
- Зовнішній тент: 185T Polyester 3000 мм
- Колір зовнішнього тенту: піщаний
- Внутрішня палатка: 190T Polyester
- Підлога: 150D Polyester Oxford 5000 мм H2O
- Каркас: скловолокно 8,5 мм
- Розміри в упаковці: 18 х 45 см
- Вага без кілочків і упаковки: 4,18 кг
- Вага повного комплекту: 4,80 кг
Докладні технічні дані
- Вага: 4,4 кг
- Водостійкість підлоги: 5000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 3000 мм вод. ст.
- Висота: 125 см
- Довжина: 210 см
- Каркас палатки: скловолокно
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість спальних місць: 3
- Кількість тамбурів: 1
- Матеріал підлоги: Найлон
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Кемпінгові
- Вікна вентиляції: 2
- Сезон: Демісезон
- Стан: Нове
- Тип виробу: Палатка - тент
- Форма: Полусфера
- Колір: Піщаний
- Ширина: 205 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Пісочний |
| Вага | |
| Вага | 4.4 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 205 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 6 702 ₴



