
Палатка Terra Incognita Zeta 2 хаки, тримісна, двошарова, з 2 входами, 3-сезонна.
- В наявності
- Код: 1-4823081502401
6 003 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Zeta 2 хакі
Легка тримісна намет Terra Incognita Zeta 2 хакі — універсальна та практична двомісна намет трисезонного призначення. Великий і зручний передній тамбур дозволяє розмістити багаж або туристичну кухню. Два входи забезпечують прямий доступ до спальні та ідеальну вентиляцію. Встановлення намету швидке та просте.
Ключові характеристики
- Кількість осіб: 2-3
- Зовнішній тент: 185T Polyester 3000 мм
- Внутрішня намет: 190T Polyester
- Підлога: 150D Polyester Oxford 5000 мм
- Кількість входів: 2
- Каркас: Fib (склопластик), Ø 8,5мм
- Кількість дуг: 3
- Вага (без кілочків і упаковки), кг: 3,80
- Вага (повний комплект), кг: 4,40
- Розмір упаковки, см: 18 x 45
- Колір: Хакі
Технічні дані
- Вага: 4.4 кг
- Водостійкість дна: 5000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 3000 мм вод. ст.
- Висота: 115 см
- Довжина: 210 см
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість спальних місць: 2
- Кількість тамбурів: 2
- Матеріал дна: Нейлон
- Матеріал тенту: Полиестер
- Призначення: Трекингові
- Вікна вентиляції: 2
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Намет - тент
- Форма: Полусфера
- Ширина: 150 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 4.4 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 115 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 150 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 6 003 ₴





