
Намет Terra Incognita Skyline 2 Lite, 2-місний, всесезонний, водостійкість 10000 мм, хакі
- В наявності
- Код: 1-4823081501473
12 250 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Skyline 2 Lite
Намет Terra Incognita Skyline 2 Lite – це ідеальний вибір для любителів трекінгу та активного відпочинку на природі. Він поєднує в собі легку вагу та високу водостійкість, що робить його незамінним у різних погодних умовах.
Ключові характеристики
- Вага: 2 кг
- Водостійкість дна: 10000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 3000 мм вод. ст.
- Висота: 100 см
- Довжина: 215 см
- Ширина: 120 см
- Каркас: Дюралюміній
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість спальних місць: 2
- Кількість тамбурів: 2
- Матеріал дна: Нейлон
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Трекінгові
- Вікна вентиляції: 2
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Намет - тент
- Форма: Полусфера
- Колір: Хакі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 215 см |
| Ширина | 120 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 12 250 ₴




