
Тримісна палатка Terra Incognita Platou 3 Alu, всесезонна, з двома входами та тамбуром.
- В наявності
- Код: 1-4823081503286
8 856 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Platou 3 Alu
Легкий тримісний намет Terra Incognita Platou 3 Alu, що використовується протягом усього року. У збільшеному передньому тамбурі достатньо місця для трьох рюкзаків середнього розміру. Два входи забезпечують прямий доступ до спального приміщення та ідеальну вентиляцію. Усі шви міцні та проклеєні. Намет швидко і просто збирається та розбирається, у комплекті є чохол для зберігання та транспортування.
Ключові характеристики
- Для трьох осіб
- Універсальний (всесезонний)
- Два входи та один тамбур
- Чудова вентиляція
- Шви міцні та проклеєні
- Швидко і просто збирається
- Чохол в комплекті
Детальні технічні дані
- Кількість осіб: 3-4
- Проклеєні шви
- Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм
- Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stop
- Підлога: 190T Nylon 8000 мм
- Кількість входів: 2
- Каркас: Alu (алюміній), Ø 8,5 мм
- Кількість дуг: 2
- Вага (без кілків та упаковки), кг: 3,35
- Вага (повний комплект), кг: 3,90
- Розмір упаковки, см: 17 × 45
- КColors: зелений
- Водостійкість підлоги: 8000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 4000 мм вод. ст.
- Висота: 115 см
- Довжина: 220 см
- Ширина: 200 см
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошаровий
- Кількість спальних місць: 3
- Кількість тамбурів: 2
- Матеріал підлоги: Нейлон
- Матеріал тенту: П поліестер
- Призначення: Трекінгові
- Вікна вентиляції: 2
- Стан: Нове
- Тип виробу: Намет - тент
- Форма: Купол
- Колір: Хакі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Купол |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 3.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 115 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 200 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 8 856 ₴







