
Палатка Terra Incognita Olympia 4, хаки, п’ятимісна, водостійкість 5000 мм, всесезонна
- В наявності
- Код: 1-4823081502494
14 276 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Olympia 4
На мет Terra Incognita Olympia 4 хаки — ідеальний вибір для кемпінгу та активного відпочинку на природі. Її надійна конструкція та високі характеристики забезпечать комфортні умови в будь-яких погодних умовах.
Ключові характеристики
- Вага: 12.2 кг
- Водостійкість дна: 5000 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 3000 мм вод. ст.
- Висота: 180 см
- Довжина: 240 см
- Форма: Полусфера
- Колір: Хакі
- Кількість спальних місць: 4
- Кількість входів: 1
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість тамбурів: 1
- Матеріал дна: Нейлон
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Кемпінгові
- Вікна вентиляції: 2
- Сезон: Універсальний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Намет
Докладні технічні дані
Ширина: 220 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 12.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 180 см |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 220 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 14 276 ₴


