
Кемпінговий намет Terra Incognita Grand 5 для 5 осіб з високим тамбуром і москитною сіткою
- В наявності
- Код: 1-4823081500230
13 696 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Grand 5
Кемпінговий п'ятимісний намет Terra Incognita Grand 5 призначений для тривалого сімейного відпочинку. Тамбур просторий і високий, що дозволяє розмістити необхідні меблі та багаж, а також організувати зону кухні. Два входи в тамбур, вікно з москитною сіткою та додаткова вентиляція забезпечують комфортне перебування в теплий час року. Також можна використовувати тент без спального зони.
Ключові характеристики
- Два входи
- Вікно з москитною сіткою в тамбурі
- Просторий високий тамбур
- Можливість використовувати тент без спального зони
- Наявність москитних сіток
- Вогнестійка обробка
- Наявність внутрішніх кишень
- Форма - полусфера
- Шви герметичні
Докладні технічні дані
- Сезонність: весна, літо, осінь
- Вместимість: 5 людей і більше
- Вентиляційні вікна: 6 шт
- Вага: 11 кг
- Водонепроникність тенту: 3000 мм вод ст
- Водонепроникність дна: 5000 мм вод ст
- Розмір у чохлі: 550х230х230 мм
- Наявність вітрового клапана
- Зовнішній тент: 185T Polyester 3000 мм
- Внутрішній намет: 190T Polyester
- Матеріал каркаса: Fiberglass
- Дно: ламінований поліетилен
Комплектація
- Намет: 1
- Тент: 1
- Набір дуг: 4
- Москитна сітка: є
- Кліпси: є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 5 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 11 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 260 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 13 696 ₴




