
Палатка Terra Incognita Geos 3 для кемпінгу та велотурів, 3-4 місця, водонепроникна
- В наявності
- Код: 1-4823081500216
7 288 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Намет Terra Incognita Geos 3
Намет Terra Incognita Geos 3 призначений для довгих велотурів, автомобільних мандрівок та кемпінгу. Він важить 5,5 кг, що дозволяє брати його в піші походи тільки досвідченим туристам. Намет складається максимально компактно для комфортного транспортування або носіння з рюкзаком. Спальне місце розраховане на трьох.
Ключові характеристики
- Кількість осіб: 3-4
- Вага (без кілочків і упаковки): 4,50 кг
- Вага (повний комплект): 5,32 кг
- Колір: хаки
- Розмір упаковки: 20 × 45 см
Докладні технічні дані
- Зовнішній тент: 185T Поліестер 3000 мм
- Внутрішній намет: 190T Поліестер
- Підлога: 150D Поліестер Оксфорд 5000 мм
- Кількість входів: 2
- Каркас: Fib (скловолокно), Ø 8,5 мм
- Кількість дуг: 3
- Висота: 130 см
- Довжина: 205 см
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість тамбурів: 1
- Матеріал дна: Нейлон
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Кемпінгові
- Вікна вентиляції: 2
- Сезон: Універсальний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Намет - тент
- Форма: Купол
Намет Terra Incognita Geos 3 виготовлений з міцних матеріалів, невибагливих у експлуатації. Двошарова конструкція тримається на скловолокновому каркасі з двох несучих дуг і однієї допоміжної. Нижня палатка з дихаючого поліестеру має два входи, закриті круговими дверцятами на блискавці, а тканина спального місця має водовідштовхувальний ефект. Верхній тент пошитий з більш щільного поліестеру, який надійно захищає від промокання, з рівнем водонепроникності 3000 мм вод. ст. Для гарантованої герметизації шви проклеюються, і намет здатний витримати не один день дощу. Матеріал намету просочений спеціальним складом з вогнетривкими властивостями. Особливістю цієї моделі є виступаючий вперед тамбур, дах якого підтримується допоміжною дугою. Високий стеля, два трикутних віконця з торцевої сторони та власний клапан вентиляції роблять його самодостатнім приміщенням, в якому можна зберігати речі, обладнати польову кухню та встановити складані меблі. У тамбура є два варіанти входу — бічний і торцевий, а зібравши пологи на обох, можна обладнати відкриту альтанку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Купол |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 5.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 205 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 7 288 ₴







