
Намет Terra Incognita Cresta 2 для 2-3 осіб з 2 тамбурами, водонепроникність 4000 мм, всесезонний
- В наявності
- Код: 1-4823081500452
7 386 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Cresta 2
Невеликий, але водночас просторний намет Terra Incognita Cresta 2 для двох, де й третьому завжди знайдеться місце. Намет має два зручних тамбура для зберігання спорядження, взуття та кухонного приладдя. Використовувати цей намет можна в період з весни по осінь. Завдяки спеціальному будівництву каркаса спальня досить об'ємна. Буде корисним під час складних і нескладних пішохідних походів, експедицій, а також відпочинку на природі.
Ключові характеристики
- Кількість людей: 2-3
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість спальних місць: 2
- Кількість тамбурів: 2
- Сезон: Універсальний
- Стан: Новий
- Тип виробу: Намет - тент
- Форма: Полусфера
- Колір: темно-зелений (хакі)
Докладні технічні дані
- Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop, водонепроникність 4000 мм H2O
- Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stop з водовідштовхувальним просоченням
- Підлога: 190T Nylon, водонепроникність 8000 мм H2O
- Каркас: Fib (скловолокно)
- Висота: 110 см
- Довжина: 220 см
- Ширина: 150 см
- Вага (без кілочків і упаковки): 3,46 кг
- Вага (повний комплект): 3,80 кг
- Вікна вентиляції: 2
- Особливості: проклеєні шви, вогнетривке просочення
- Матеріал дна: Нейлон
- Матеріал тента: Полиестер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 3.8 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 150 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 7 386 ₴






