
Палатка Terra Incognita Canyon 3 для 3-4 осіб з двома входами та тамбурами
- В наявності
- Код: 1-4823081500391
8 040 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Canyon 3
Просторий та практичний тримісний намет Terra Incognita Canyon 3, що використовується протягом усього року, стане чудовим супутником для любителів комфортного відпочинку на природі.
Ключові характеристики
- Кількість людей: 3-4
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Кількість спальних місць: 3
- Кількість тамбурів: 2
- Кількість шарів: Двошаровий
- Вага (без кілочків та упаковки): 4,50 кг
- Вага (повний комплект): 5,05 кг
- Розмір упаковки: 18 x 45 см
- Колір: темно-зелений
Докладні технічні дані
- Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм
- Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stop
- Підлога: 190T Nylon 8000 мм
- Каркас: Fib (склопластик), Ø 8,5 мм
- Висота: 125 см
- Довжина: 225 см
- Ширина: 210 см
- Водонепроникність дна: 8000 мм вод. ст.
- Водонепроникність тента: 4000 мм вод. ст.
Намет має зручний подовжений передній тамбур, достатньо просторий для зберігання рюкзаків та спорядження. Задній тамбур може використовуватися як постійний або аварійний вхід. Наявність двох входів і вентиляційних люків забезпечує максимальне вентилювання внутрішнього приміщення. Захисна спідниця перешкоджає потраплянню пилу та вологи, а також захищає від комах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 5.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 225 см |
| Ширина | 210 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 8 040 ₴










