
Чотиримісна палатка Pinguin Campus 4 Dural Green з москитною сіткою та тамбуром
- Немає в наявності
- Код: 1-PNG 145.4
15 912 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Pinguin Campus 4 Dural Green
Великий кемпінговий чотиримісний намет Pinguin Campus 4 Dural з дюралевими стійками підходить для туристичних походів, трекінгу та відпочинку на природі. Завдяки продуманій каркасній конструкції з трьох дуг, намет демонструє відмінну вітрову стійкість.
Ключові характеристики
- Вмістимість: 4 людини
- Кількість входів: 2
- Вага: 6.4 кг
- Висота внутрішнього намету: 160 см
- Висота зовнішнього намету: 170 см
- Габарити намету: 400 x 270 х 140 см
- Розмір у згорнутому вигляді: 60х21 см
- Колір: Зелений
Детальні технічні характеристики
- Матеріал (тент): Polyester, PU 3 000 мм
- Матеріал (дно): Nylon, PU 10 000 мм
- Каркасні дуги: алюмінієвий сплав (Dural 7001 T6, 3 poles 9,5/8,5 mm)
- Винос тамбура: 170 см
- Кількість тамбурів: 1
- Вага намету: більше 4 кг
- Водостійкість дна: 10 000 мм
- Водостійкість тенту: 3000 мм
- Розмір спального приміщення: 2500х2200 мм
- Сезонність: Весна, Літо, Осінь
- Наявність москитної сітки: Так
- Наявність тамбура: Так
- Матеріал дуг: Алюмій
- Матеріал каркаса (дуги): Dural – Дюралюміній
- Петлі для кріплення додаткових вітрових відтяжок на бокових стінках і кишенях каркаса
- Кишені для дрібних речей і петлі для підвісу спорядження: Так
Тент утворює великий тамбур тунельного типу, де в разі непогоди можна розмістити спорядження та особисті речі, а також організувати похідну кухню. Усі входи в спальне відділення дублюються москитними сітками, що в поєднанні з вентиляційними клапанами забезпечує постійну циркуляцію свіжого повітря всередині намету.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Колір | Зелений |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Сезон | Літо |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 170 см |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 21 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 3 |
- Ціна: 15 912 ₴






