
Легка туристична палатка MSR Hubba Hubba NX V7 Сіра для 2 осіб, 3 сезони, 1,54 кг
- В наявності
- Код: 1-02750
34 580 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Легка туристична палатка MSR Hubba Hubba NX V7 Сіра
Палатка MSR Hubba Hubba NX V7 Сіра – легка двомісна палатка, розрахована на подорожі в режимі Fast & Light. Висока ціна компенсується довговічністю та універсальністю. Два великих входи з вбудованими жолобами-водостоками забезпечують відмінну вентиляцію, а два тамбура пропонують достатньо місця для зберігання речей. Силіконізоване просочення тенту та проклеєні шви забезпечують достатній захист від вологи та довговічність використання. Люверси, кліпси та дуги марковані кольором, що спрощує установку палатки до рівня, коли не потрібно думати. Система вентиляції палатки в закритому стані підтримується вентиляційними вікнами у тенті. Світлий сірий колір забезпечить нейтральне світло всередині палатки та зменшить нагрівання на сонці. Компактний розмір в упаковці, якісний компресійний мішок.
Ключові характеристики
- Вага палатки в мінімальній комплектації (без упаковочного мішка, кілочків тощо) становить всього 1,54 кг.
- Нераз'ємна хабова система дуг є надійною та простою у використанні.
- Великий внутрішній простір.
- Оптимізована геометрія палатки.
- Світловідбивні елементи.
- При виготовленні тенту та дна використовуються поліуретанові та силіконові покриття DuraShield – міцні та зносостійкі.
- У теплу погоду може встановлюватися без внутрішньої палатки на окрему підстилку (в комплект не входить).
- Комплектується компресійним чохлом.
Характеристики
- Сезони: 3 сезони
- Кількість місць: 2
- Мінімальна вага: 1540 г
- Повна вага: 1720 г
- Вхід: 2
- Сезонність: весна/осінь, літо
- Тент: 20D ripstop нейлон 1200* мм DuraShield™, PU & SI
- Дно: 30D ripstop нейлон 3000* мм DuraShield™, PU & DWR
- Внутрішня палатка: 15D нейлон мікромеш, 20D ripstop нейлон
- Дуги: 1 шт / DAC Featherlite NFL
- Кілочки: 8 шт. MSR MiniGroundhog™
- Розмір упаковки (см): 46 х 15 см
- Довжина житлового приміщення (мм): 2160
- Розмір зовнішньої палатки: 2,13 x 2,79 x 1,0(в) м
- Розмір спального місця: 2,13 x 1,27 м
- Довжина тамбура (мм): 760
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSR |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 1.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1200 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 213 см |
| Ширина | 127 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 34 580 ₴






