
Мийка Sea To Summit Kitchen Sink 5L, зелена, легка та компактна 28x10 см
- В наявності
- Код: 1-STS ASINK5
1 068 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка Sea To Summit Kitchen Sink 5L
Мийка Sea To Summit Kitchen Sink 5L — це ідеальне рішення для тих, хто цінує зручність і функціональність в умовах походу. З об'ємом 5 літрів і легкою вагою, вона стане незамінним атрибутом вашого туристичного спорядження.
Ключові характеристики
Технічні дані
- Об'єм: 5 л
- Розмір: 28 х 10 см
- Вага: 84 г
- Колір: Зелений
- Матеріал: Пластик
- Наявність теплообмінника: Ні
- Об'єм ємності: більше 4 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea To Summit |
| Вага | 84 кг |
| Колір | Зелений |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мийки | 28 мм |
| Довжина чаші мийки | 28 мм |
| Ширина мийки | 10 мм |
| Ширина чаші мийки | 10 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Змішувач | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал мийки | Пластик |
- Ціна: 1 068 ₴

