
Килимок Terra Incognita Rest 5 самонадувний, легкий, з антиковзким покриттям, зелений, 200 см
- В наявності
- Код: 1-4823081502807
3 147 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок Terra Incognita Rest 5 самонадувний
Килимок Terra Incognita Rest 5 — це ідеальне рішення для активних мандрівників та любителів кемпінгу. Він має ультратривке, легке та тонке покриття зсередини з TPU, що забезпечує надійну герметичність, оптимальну вагу та максимальні компресійні характеристики.
Ключові характеристики
- Тканина верхньої поверхні: 75D Polyester Honey Rip Stop з покриттям ANTISLIP
- Внутрішнє покриття: TPU
- Наповнювач: Пенополіуретан (щільність 21 кг/м³)
- Тканина дна: 100D Oxford DITE, стійка до зношування
- Колір: Зелений
- Довжина: 198 см
- Довжина килимка: ~200 см
- Ширина: 63 см
- Товщина килимка: 50-79 мм
- Форма килимка: Прямокутна
Докладні технічні дані
Килимок оснащений надійним великим латунним клапаном для прискорення процесу самонадування або сдування при складанні, що робить його зручним у використанні. Унікальна тканина дна підвищує комфортність і запобігає ковзанню килимка.
У комплекті йде транспортувальний чохол для легкого транспортування та зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 198 см |
| Колір | Зелений |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Oxford |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Ширина | 63 см |
| Щільність матеріалу | 21 кг/м3 |
- Ціна: 3 147 ₴

