
Коврик Terra Incognita Camper 3.8 самонадувний, легкий, з TPU покриттям, синій, 1.36 кг
- В наявності
- Код: 1-4823081505129
2 307 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок Terra Incognita Camper 3.8 самонадувний
Ультраміцне, легке та тонке внутрішнє покриття TPU забезпечує надійну герметичність, оптимальну вагу та об'єм килимка. Рельєфна поверхня пенополіуретанового наповнювача підвищує комфорт. Тканина верхньої поверхні HONEY Rip Stop, стійка до зносу, та зміцнена тканина дна OXFORD DITE з більш міцною ниткою запобігають ковзанню килимка і збільшують термін служби. Оснащений надійним латунним клапаном. Килимок комплектується транспортною сумкою.
Характеристики
Загальні параметри
- Колір: Синій
- Вага: 1.36 кг
- Довжина: 183 см
- Ширина: 63 см
- Товщина килимка: 30-49 мм
- Форма килимка: Прямокутна
Матеріали
- Верх: 75D Polyester Honey Rip Stop
- Внутрішнє покриття: TPU
- Наповнювач: Пенополіуретан (плотність 18 кг/м3)
- Низ: 100D Oxford DITE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Вага | 1.36 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Синій |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Oxford |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Ширина | 63 см |
| Щільність матеріалу | 18 кг/м3 |
- Ціна: 2 307 ₴

