
Коврик Sea To Summit Comfort Light Insulated Mat 3-сезонний, зелений, 620 г
- В наявності
- Код: 1-STS AMCLINS_R
7 787 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Коврик Sea To Summit Comfort Light ASC Ізольований Мат Regular Green
Коврик Sea To Summit Comfort Light Ізольований є технологічним, ультралегким та комфортним аксесуаром, ідеальним для ультралегких походів, трекінгу та любителів високоякісного спорядження. Утеплений коврик поєднує в собі унікальні матеріали та передові технології, забезпечуючи відмінні термоізоляційні властивості та комфорт під час відпочинку на природі.
Ключові характеристики
- Кількість повітряних камер Air Sprung Cell: 331
- Матеріал: 40D Нейлонова лицьова тканина
- Утеплювач: Thermolite, Exkin Platinum
- Сезонність: 3
- Показник R-Value: 3.7
- Розмір: 184 x 55 см
- Розмір в складеному вигляді: 11 x 23 см
- Товщина: 6.3 см
- Вага: 620 г
- Гарантія на самонадувні коврики: 12 місяців
Докладні технічні дані
Коврик оснащений 331 незалежною сотнею Air Sprung Cell, яка утворює унікальну матрицю шляхом точкової зварки, забезпечуючи безпрецедентний комфорт. У зоні торса розташовані двошарові соти для покращеної термоізоляції, а в області ніг та голови - одношарові, більші соти. Використовуваний у коврику унікальний, "безшумний" нетканий матеріал Exkin® Platinum відбиває тепло тіла, а утеплювач Thermolite® запобігає втраті тепла завдяки конвективному теплообміну.
Коврик має антимікробну пропитку в внутрішній TPU ламінації. У комплект входить чохол для зберігання, ремонтний набір і силіконова трубка для надування. Запатентований надувний клапан забезпечує швидкий процес надування, сумісний з насосом Sea To Summit для надувних ковриків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea To Summit |
| Вага | 620 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 184 см |
| Колір | Зелений |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 6.3 мм |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 7 787 ₴

