
Коврик Pinguin Sherpa NX 38 синій - самонадувний туристичний коврик, водовідштовхувальний, 183 см, 3.8 см завтовшки.
- В наявності
- Код: 1-PNG 720358
2 759 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коврик Pinguin Sherpa NX 38 blue
Самонадувний туристичний коврик Pinguin Sherpa 38 - міцний, зносостійкий каремат для відпочинку та сну в екстремальних умовах. Він прекрасно підходить для туризму, кемпінгу, полювання, риболовлі, пікніка та відпочинку на дачі.
Ключові характеристики
- Водоотталкуючий
- Теплоізоляційний
- Протиковзкий
- Пластиковий клапан для надування/здування
- Ремонтний набір
- Транспортний чохол
- М'який на будь-якій поверхні
- Рельєфна зовнішня поверхня
Докладні технічні дані
- Розмір: Medium
- Довжина: 183 см
- Ширина: 51 см
- Товщина: 3,8 см
- Розмір в упаковці: 17 x 27 см
- Вага: 0,97 кг
- Матеріал верху: Матовий поліестер з TPU ламінуванням
- Матеріал низу: Поліестер з TPU ламінуванням
- Наповнювач: Піна з вертикальними порожнинами
- Матеріал клапана: Пластик
- Комплектація: коврик Pinguin Sherpa 38, ремонтний комплект, чохол для перенесення
Колір: Синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Вага | 0.97 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Синій |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 38 мм |
| Ширина | 51 см |
- Ціна: 2 759 ₴




