
Тримісний намет Turbat Borzhava 3 для туризму з двома входами та відмінною вентиляцією
- В наявності
- Код: 2-012.005.0137
9 295 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Намет туристичний трьохмісний Turbat Borzhava 3
Новий яскравий намет для трьох людей від Turbat. Borzhava 3 - це чудово збалансований намет за технічними та функціональними параметрами. Входи зручні та широкі — у намет легко потрапити. Завдяки великій площі сітки на внутрішньому тенті, забезпечується відмінна вентиляція, уникаючи відчуття «теплиці». Асиметричне перехрещення дуг додає більше простору в наметі. Всередині є чотири великі кишені та окреме відділення для ліхтарика чи телефону у верхній частині тенту. Для встановлення намету не знадобиться багато часу, всі стропи з кольоровим маркуванням - це пришвидшує процес.
Призначення
Туризм, походи в гори, пішохідні мандри, веломандрівки, гірські сходження.
Особливості
- Для трьох осіб
- Тент із 68D Polyester - міцний, зносостійкий та надійний
- Два входи
- Велика площа сітки — відмінна вентиляція
- Стропи з кольоровим маркуванням - пришвидшують процес встановлення намету
- Чотири великі кишені всередині
- Окреме відділення для ліхтарика чи телефону у верхній частині тенту
Технічні характеристики
- Місткість: 3
- Вага: 3210 г (моделі з 2021 року)
- Кількість входів: 2
- Матеріал дуг: Durawrap 8,5 мм
- Матеріал тенту: 68D polyester PU 3000 мм W/R
- Матеріал підлоги: 68D polyester PU 5000 мм W/R
- Внутрішній намет: сітка + 68D polyester BR
- Висота: 118 см
- Розмір (довжина х ширина): 215х180 см
- Ширина тамбура: 80 см
- Розмір в упаковці: 48х18х15 см
- Водостійкість дна: 5000 мм вод. ст.
- Водостійкість тента: 3000 мм вод. ст.
- Форма: Полусфера
- Колір: Жовтий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbat |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Жовтий |
| Вага | |
| Вага | 3.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 118 см |
| Довжина | 215 см |
| Ширина | 180 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 9 295 ₴










