
Палатка Hannah Hawk 2 Treetop для 2 осіб, легка та водостійка, зелена
- В наявності
- Код: 1-10001889HHX
14 124 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Hannah Hawk 2 Treetop
Суперлегкий стійкий намет Hannah Hawk 2 Treetop, придатний для гірських походів, а завдяки своїй легкості також для велоподорожей. Верхній намет Hawk розрахований на 2 осіб. Він оснащений односторонньою тропічною силіконізацією, двома вентиляційними отворами, повністю відкриваючимися дверима з частковою вентиляцією та ременем для стабілізації намету.
Ключові характеристики
- Сезонність: весна, літо, осінь
- Вмістимість: 2 особи
- Кількість входів: 1
- Кількість тамбурів: 1
- Розміри спального приміщення: 125/90 x 205 x 100 см
- Розміри встановленого намету: 135 x 295 x 115 см
- Розміри в упакованому вигляді: ø14 x 45 см
- Вага в повній комплектації: 2 кг
Докладні технічні дані
- Тент: 40D 240T Нейлон R/S PU 5000 мм одноразова силіконізація
- Водостійкість тенту: 5000 мм H2O
- Внутрішній намет: 40D 240T Нейлон R/S
- Дно: 40D 260T Нейлон PU 7000 мм
- Водостійкість дна: 7000 мм H2O
- Застібки та пряжки: ITW Nexus™
- Каркас: Dural 7001-T6 ø8,5 мм
- Кілочки: алюміній
Додаткові особливості
- Каркас складається з трьох взаємопересічних легкосплавних стійок, що забезпечує високу вітростійкість намету.
- Силіконізоване просочення тенту не дає снігу або воді накопичуватися на тенті і стійке до ультрафіолету.
- Вентиляційні клапани на тенті для комфорту в теплу погоду та провітрювання.
- Блискавки тенту прикриті зверху планками для захисту від дощу та снігу.
- Блискавки YKK®, з двома собачками та яскравими ярликами на тенті та вході в намет.
- Намет укомплектований чохлом для зберігання та транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hannah |
| Гарантійний термін | 28 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 7000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 115 см |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 135 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 16 см |
| Ширина в упаковке | 45 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Кількість дуг | 3 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 14 124 ₴





