
Килимок туристичний Hannah Leisure 3.8 см, самонадувний, зелений, для активного відпочинку
- В наявності
- Код: 1-10003268HHX
3 256 ₴
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
Килимок Hannah Leisure 3.8 Parrot Green
Самонадувний килимок Hannah Leisure 3.8 Parrot - туристичний килимок товщиною 3,8 см для подорожей, кемпінгу та активного відпочинку на природі. Килимок розрахований на використання влітку та в міжсезонні, що можливе завдяки його теплоізоляційним властивостям. Модель створена спеціально для активних людей, тому кожна деталь у ній призначена для створення максимального комфорту. Велика, в порівнянні з іншими моделями, товщина килимка (3,8 см) зробить не відчутними всі нерівності на поверхні намету або землі. Для створення самонадувного килимка використано міцний синтетичний матеріал. Модель є дивовижно легкою та комплектується компресійним чохлом, що дуже важливо для зручного транспортування. Килимок наділений зручною системою надування, нековзною поверхнею та доповнений ремонтним комплектом.
Ключові характеристики
- Максимальний комфорт
- Використання влітку та в міжсезонні
- Зручна система надування
- Комплектується компресійним чохлом та ремкомплектом
Докладні технічні дані
- Матеріал: Полиестер
- Товщина: 3,8 см
- Довжина, см: 183
- Ширина, см: 51
- Вага: 830 г
- Наповнювач: Суцільна піна
- Розмір в упаковці: 16 x 26 см
- Колір: Зелений
- Форма килимка: Прямокутна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hannah |
| Вага | 830 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Зелений |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 38 мм |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Polyester |
- Ціна: 3 256 ₴


