
Сонцезахисні спортивні окуляри Julbo CAMINO, фотохромні, чорні, для гірських підйомів
- В наявності
- Код: 1-J5013614
7 524 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри Julbo CAMINO NOIR TRANSLUCIDE MAT / GRIS REACTIV PERFORMANCE 2-4 DL BLEU
Сонцезахисні спортивні окуляри Julbo CAMINO легкі та функціональні для гірських підйомів. Завдяки надширокому покриттю CAMINO пропонує бездоганний захист у горах.
Особливості
- Приєднання шнура: дозволяє прикріпити шнур.
- Вигнуті дужки: Ергономічний профіль для хорошого зчеплення з обличчям і головою.
- Знімні бокові екрани: боковий захист від сонячного світла в екстремальних умовах.
Характеристики
Технічні дані
- Висота лінзи (мм): 43
- Відстань (мм): 15
- Довжина дужки (мм): 135
- База: 6
- Розмір лінзи (мм): 58
- Петлі: Так
- Захист від сонця: Кат. 4
- VLT (пропускання видимого світла): 12%
- Матеріал: Полікарбонат
- Вага: 25 г
- Довжина дужки: 135 мм
- Лінза: Spectron4
- Фотохромна лінза: з фотохромною лінзою
- Колір оправи: Чорний
- Ширина носової частини: 15 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Julbo |
| Градієнти | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 4 |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Сірий |
| Матеріал оправи | Полікарбонат |
| Поляризація | Ні |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Форма | Прямокутна |
| Фотохромні | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри | |
| Вага | 25 г |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Ширина лінзи | 58 мм |
- Ціна: 7 524 ₴



