
Туристична двомісна палатка Turbat SHANTA PRO 2 з двома входами, легка та водостійка, жовта/терракотова
- В наявності
- Код: 1-012.005.0126
13 515 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісна легка туристична палатка на два входи для відпочинку Turbat SHANTA PRO 2 жовта/терракотова
Палатка Turbat SHANTA PRO 2 жовта - двомісна палатка для літніх та міжсезонних подорожей з цікавим поєднанням матеріалів - міцного дна та ультралегкого верхнього тенту. Таке поєднання додає палатці переваги у вазі та довговічності, зменшує необхідність використання додаткового дна (footprint). Хабова конструкція дуг робить палатку просторою всередині. Велика кількість внутрішніх кишеньок дозволяє гармонійно розподілити свої речі по палатці. Два великих входи з тамбурами створюють багато місця для зберігання речей.
Ключові характеристики
- 2 зручні входи з тамбурами
- Розрахована на двох осіб
- Міцний дюралюмінієвий хабовий каркас
- 8 кишень у середині палатки
- 8 алюмінієвих V-подібних кілочків
- Розрахована на три сезони (весна-осінь)
Докладні технічні дані
- Вмістимість: 2 людини
- Вага в повній комплектації: 2100 г
- Кількість входів: 2
- Розмір внутрішньої палатки: 210 х 125 х 105 см
- Зовнішній тент: 20D Silicone Ripstop Nylon 3000 мм
- Внутрішня палатка: 20 D Polyester ВR
- Підлога: 68D поліестер 5000 мм
- Дуги: дюралюміний 8,5 мм
- В комплекті 8 кілочків
- Розмір у складеному вигляді: 48x15x15 см
- Водостійкість дна: 5500 мм вод. ст.
- Водостійкість тенту: 3000 мм вод. ст.
- Висота: 105 см
- Довжина: 210 см
- Кількість кімнат: 1
- Кількість шарів: Двошарова
- Кількість спальних місць: 2
- Кількість тамбурів: 2
- Матеріал тенту: Поліестер
- Призначення: Кемпінгові
- Особливості палатки: Антимоскітна сітка, Тамбур, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені
- Сезон: Всесезонний
- Стан: Нове
- Тип виробу: Палатка
- Форма: Полусфера
- Колір: Жовтий
- Ширина: 125 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbat |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Тамбур, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Жовтий |
| Вага | |
| Вага | 2.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 125 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 13 515 ₴







