
Намет Terra Incognita Omega 2/3 місцевий пісочний для кемпінгу з вентиляцією
- В наявності
- Код: 1-4823081500186
5 420 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Omega 2 пісочний
2/3-місний намет Terra Incognita Omega ідеально підходить для двох осіб у теплу пору року. Удосконалена конструкція забезпечує комфорт користувачів і високу надійність у польових умовах. Два входи дають можливість прямого доступу до спальнi та забезпечують ідеальну вентиляцію.
Ключові характеристики
- Легкий класичний тримісний намет трисезонного використання.
- Два просторий тамбура і два входи.
- Вогнетривка обробка тенту.
- Проклеєні шви.
- Ефективна вентиляція.
- Проста і швидка установка.
- 2 тамбура для розміщення спорядження та взуття.
Детальні технічні дані
- Кількість осіб: 2-3
- Розмір спальні см: 215 х 150
- Висота см: 115
- Зовнішній тент: 185T Polyester 3000 мм
- Внутрішній намет: 190T Polyester
- Підлога: 150D Polyester Oxford 5000 мм
- Кількість входів: 2
- Каркас: Fib (склопластик), Ø 8,5/9,5мм
- Кількість дуг: 3
- Вага (без кілочків і упаковки), кг: 3,30
- Вага (повний комплект), кг: 3,74
- Розмір упаковки, см: 18 x 45
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Бежевий |
| Вага | |
| Вага | 3.7 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1500 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 115 см |
| Довжина | 215 см |
| Ширина | 150 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 49 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 5 420 ₴



