
Велосумка Merida Hook and Loop M, чорна, з кріпленням під сидіння та світловідбиваючою смугою
- В наявності
- Код: 1-2276004455
1 012 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосумка Merida Hook and Loop M, чорний/сірий
Велосумка Merida Hook and Loop M - ідеальна сумка для інструментів, яку можна розмістити під сідлом. В неї ви можете покласти все необхідне для перевезення основних інструментів для повсякденної їзди на велосипеді.
Особливості
- Світловідбивна смуга для додаткової видимості.
- Тримач для світлодіодної лампи.
- Невеликий внутрішній кишеня на блискавці з ключницею для дрібних предметів.
- Легке кріплення до поручнів сидіння і підсідельного штиря без використання інструментів.
- Універсальний і простий у використанні ремінь на липучці.
Характеристики
Основні параметри
- Кріплення: Підсідельна труба
- Розмір: М
- Об’єм: 0,5 л
- Висота: 6,5 см
- Довжина: 14,5 см
- Ширина: 6 см
- Матеріал: 600D Polyester/Square
- Вага: 86 г
- Об’єм відділень, л: До 30
- Колір: Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merida |
| Висота | 6.5 см |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина | 14.5 см |
| Колір | Чорний |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Об`єм | 0.5 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Ширина | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості велосумки | Світловідбиваюча стрічка;Кріплення для мигалки;Швидкознімна кріплення |
| Матеріал | 600D Polyester/Square |
- Ціна: 1 012 ₴

