
Намет Terra Incognita Omega 3, туристичний, на 3-4 особи, хаки, 2 входи, водостійкість 5000 мм
- В наявності
- Код: 1-4823081500193
6 121 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Terra Incognita Omega 3 хакі
Намет Terra Incognita Omega 3 - комфортний намет, який розрахований на відпочинок трьох-чотирьох осіб. Його можна використовувати для кемпінгу та пішохідного туризму. У наметі просторе спальне приміщення, місткий тамбур та два входи. Тамбур можна використовувати для спорядження та туристичної кухні. У Omega 3 хороша водонепроникність дна і водостійкість, вона зроблена з високоякісних матеріалів.
Ключові характеристики
- Призначення: туристичні, гірські
- Кількість місць: 3+1
- Кількість входів: 2
- Кількість тамбурів: 2
- Кількість дуг: 3
- Матеріал тенту: Polyester
- Матеріал дна: Polyester
- Розмір упаковки: 21 x 45 см
- Розміри внутрішнього намету: 215х205 см
- Висота: 115 см
- Каркас: fiberglass
- Підлога: 150D Polyester Oxford
- Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop
- Водовідштовхуваність тенту: 3000 мм
- Водовідштовхуваність дна: 5000 мм
- Вага: 4,36 кг
Додаткові особливості
- Вентиляція
- Проста та швидка установка
- Проклеєні шви
- Штормові відтяжки для додаткової стабільності
- Вогнеупорна обробка зовнішнього тенту
- Внутрішній намет з водовідштовхувальною обробкою
- Кілки з дюралюмінію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 4.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 215 см |
| Ширина | 205 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 21 см |
| Ширина в упаковке | 45 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 6 121 ₴





