
Велосумка Merida Hook and Loop L, чорна/сіра, з захистом від бризок та кріпленням на липучці
- В наявності
- Код: 1-2276004466
1 144 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосумка Merida Hook and Loop L, чорний/сірий
Це міцна та легка підсідельна сумка Merida Hook and Loop L з захистом від бризок, призначена для таких предметів першої необхідності, як камери, шини, багатофункціональний інструмент або балончики з CO2.
Ключові характеристики
- Кріплення: Підсідельна труба
- Розмір: L
- Об’єм: 1 л
- Висота: 8 см
- Довжина: 18 см
- Ширина: 8 см
- Матеріал: 600D Polyester/Square
- Вага: 100 г
- Колір: Чорний
Додаткові особливості
Велосумка має світловідбиваючу смужку та утримувач для світлодіодної лампи для додаткової видимості. Вона також має невеликий внутрішній кишеню на блискавці з ключницею для дрібних предметів. Кріпиться до поручнів сідла та підсідельного штиря без використання будь-яких інструментів за допомогою універсального простого у використанні ременя на липучці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merida |
| Висота | 8 см |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина | 18 см |
| Колір | Чорний |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Об`єм | 1 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості велосумки | Світловідбиваюча стрічка;Кріплення для мигалки |
| Матеріал | 600D Polyester/Square |
- Ціна: 1 144 ₴

