-15%

Велосипед Merida MATTS J.20 20" для дітей 6-10 років з гідравлічними гальмами, синій.
- В наявності
- Код: 1-6110889126
23 760 ₴
20 196 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 20" Merida MATTS J.20 BLUE(ТЕМНО-СИНІЙ/БІЛИЙ) UNI(10) 2021
Merida Matts J20 - це веселий і стильний велосипед для дітей 6-10 років, які хочуть насолоджуватись комфортною їздою на двох колесах з дитячим велосипедом преміум-класу.
Ключові характеристики
- Рама: MATTS J. 20+, матеріал: алюміній
- Максимальний розмір коліс: 20x2.4"
- Стандарт осі: 135x9/100x9mm
- Кріплення для підніжки: K-Mount
- Система гальм: Дискові гідравлічні Tektro HD-M275, 2 поршні
- Ланцюг: KMC NS8
- Касета: Shimano MF-TZ500, 14-34 зуби, 7 швидкостей
- Вага: 10,24 кг
- Колір: Синій
- Тип амортизації: Хардтейл (без заднього амортизатора)
Докладні технічні дані
- Вилка: Suntour XCT-JR P, Кастомна пружина, 40mm хід амортизації, 20x2.2" максимальний розмір коліс
- Шатуни: MERIDA EXPERT JR, 28 зубів, 127 mm
- Передній переключатель: відсутній
- Задній переключатель: Shimano RD-M310
- Седло: MERIDA COMP JR
- Каретка: Підшипниковий картридж
- Підсідельний штир: MERIDA CC, матеріал: алюміній, діаметр 27.2mm, 15mm виїмка
- Педалі: Marwi SP-202
- Руль: MERIDA JR, матеріал: алюміній, ширина 620mm, нульовий підйом
- Винос: MERIDA EXPERT CC, матеріал: алюміній, діаметр 31.8mm, кут -5°, довжина 60 mm
- Рульова колонка: FSA TH888
- Втулка передня: Joytech D041DSE, ширина 100x9mm, 20 спиць
- Втулка задня: Joytech D242TSE, ширина 135x9mm, 24 спиці
- Обода: MERIDA JR 20+, матеріал: алюміній
- Спиці: Чорна сталь
- Покришки: Kenda Small Black 8 20x1.95", проволочні
- Підніжка: централізованого типу, алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merida |
| Вага | 10.24 кг |
| Вікова група | Від 6 до 9 років |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Колір | Синій |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Максимальна вага | 10.24 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Розмір рами | 20" |
| Рік випуску | 2021 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Характеристики електровелосипеда | |
| Зарядний пристрій | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Підніжка | Так |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип амортизації | Хардтейл (без заднього амортизатора) |
- Ціна: 20 196 ₴

