
Термос Laken Jannu 0.5L Blue - нержавіюча сталь, вакуумна ізоляція, збереження тепла до 8 годин
- Немає в наявності
- Код: 1-TJ5A
1 272 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос Laken Jannu 0.5L Синій
Jannu Thermo - надійна фляга з міцної нержавіючої сталі з відмінною вакуумною ізоляцією. Зберігатиме своє вміст теплим або холодним протягом тривалого часу. Зовнішня поверхня виконана за спеціальною порошковою технологією. Малюнок покритий шаром захисного полімеру.
Ключові характеристики
- Матеріал: харчова нержавіюча сталь 18/8
- Об'єм: 0,5 л
- Колір: Синій
- Висота: 22 см
- Діаметр: 7,3 см
- Вага: 328 г
Докладні технічні дані
- Широке горло діаметром 54 мм дозволяє зручно заварювати у флязі чай і використовувати флягу як харчовий термос.
- Фляга оснащена зручною кришкою з поїлкою, яка відкривається одним рухом за допомогою кнопки.
- Доска поїлки виконана з високоякісного силікону.
- Фляга оснащена трубочкою, що забезпечує зручність при питті без необхідності перевертати флягу.
- Високоефективна вакуумна ізоляція (подвійна стінка з нержавіючої сталі 18/8).
- Зберігає запах і смак напою без домішок металу.
- Не запотіває і не утворює конденсату на зовнішній поверхні.
- Нетоксичне покриття не обпалює руки.
- Відкривається автоматично.
- Гігієнічний дозатор з вертикальним подаванням напою.
- Антиковзне зовнішнє покриття.
- Бутилку можна мити в посудомийній машині, крім кришки.
- Не заморожувати.
- Не підходить для мікрохвильової печі.
- Час збереження тепла: до 8 годин.
- Час збереження холоду: до 24 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laken |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Колір | Синій |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Силікон |
| Матеріал ручки | силікон |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Немає |
| Тип | Термопляшка |
| Тип термоса | Харчовий |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 328 г |
| Висота | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 7.3 мм |
| Нижній діаметр | 7.3 мм |
- Ціна: 1 272 ₴

