
Спальник Pinguin Lite Mummy 195 Khaki
- В наявності
- Код: 1-PNG 228441
3 337 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Pinguin Lite Mummy CCS — це легкий літній спальник, який стане вам чудовим другом за будь-якої подорожі або активного відпочинку. Lite Mummy — найкомпактніший і водночас найлегший літній спальний мішок у нашій колекції. За ваги спального мішка трохи більш ніж пів кілограма й об'єму в стиснутому стані приблизно два літри ви зовсім не помітите його у своєму рюкзаку. Завдяки анатомічній формі типу &,laquo, кокон&,raquo, цей спальник повторює всі ваші рухи уві сні, і запобігає сеграції холодного повітря всередину спальника.
Особливості:
- компактність
- мала вага
- м'який утеплювач
- форма &,laquo,кокон&,raquo,
Характеристики:
- Вага: 610/630 г
- Утеплювач: BHB Micro 60 г/м2
- Матеріал: Поліестер DWR Clima Control Shield
- Ширина: 82/55 см
- Температура комфорту (жіноча/жіноча): 14С / 10С
- Температура екстриму: 0С
- Розміри спальника: 185/195 см
- Об'єм: 2,24 л / 3,31 л
- Розміри в складі. стані: &, Oslash, 12 x 24/18 cm
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Comfort Temperature | 14С / 10С |
| Extreme Temperature | 0С |
| Вага спальника | 0,51 - 1,0 кг |
| Зовнішній шар | Поліестер DWR Clima Control Shield |
| Довжина спальника (зростання) | 195 см (175 см) |
| Наповнювач | BHB Micro 60 г / м2 |
| Упакований | Ø12 x 24/18 cm |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 3 337 ₴




