
Спальний мішок Pinguin Expert CCS 195 Сірий, зимовий, легкий, з утеплювачем BHB Micro, для альпінізму та туризму
- В наявності
- Код: 1-PNG 233483
6 230 ₴
+380 (93) 616-44-41
- +380 (66) 019-47-77
- +380 (44) 334-36-35
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальний мішок Pinguin Expert CCS 195 Сірий
Теплий зимовий спальний мішок Pinguin Expert CCS 195 - відмінний вибір для туристичних походів та альпінізму. Виготовлений з використанням синтетичного утеплювача BHB Micro, він забезпечує відмінну теплоізоляцію та гідрофобні властивості, що робить його ідеальним для тривалих експедицій, гірських походів та зимових підйомів у будь-яких горах світу.
Ключові характеристики
- Тип наповнення: Синтетичний - BHB Micro
- Утеплювач: BHB Micro 400 г / м²
- Конструкція наповнення: Три-шарова
- Зовнішній матеріал: Нейлон Ultralight Ripstop DWR CCS
- Внутрішній матеріал: Поліестер Micro
- Висота: 195 см
- Ширина (макс / мін): 85/55 см
- Об'єм: 27 л
- Об'єм після стиснення: 17,5 л
- Розміри після упаковки / стиснення: Ø26 x 51/33 см
- Форма: Мумія
- Тип: (185 - 205 см)
- Призначення: Зима
- Температурний комфорт для жінок: -8 °C
- Температурний комфорт для чоловіків: -16 °C
- Екстремальна температура: -36 °C
Докладні технічні дані
- Вага: 2,1 кг
- Технологія BHB Micro (Body Heat Barrier): новий теплоізоляційний матеріал, який забезпечує високі ізоляційні властивості та легкість в догляді.
- Технологія ClimaControl Shield (CCS): баланс між захистом від вітру та вентиляцією для запобігання конденсації.
- Двостороння блискавка з прокладкою для запобігання проходженню повітря.
- Утеплений комірець та липучка для запобігання розстібання блискавки.
- Внутрішня кишеня для телефону або цінних речей.
- Петлі для підвішування спального мішка.
- Теплі шви: спальник не має наскрізних швів через утеплювач.
Спальний мішок Pinguin Expert CCS 195 - це надійний супутник для будь-якої зимової пригоди та експедиції в холодних умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Extreme Temperature | - 36 |
| Вага спальника | більше 2,0 кг |
| Зовнішній шар | нейлон Ultralight Ripstop DWR CCS |
| Внутрішній шар | полиэстер Micro |
| Довжина спальника (зростання) | 230 см (195 см) |
| Наповнювач | BHB Micro 400 г / м2 |
| Стать | Чоловічі |
| Температура комфорту | від -4 до -9 |
| Упакований | Ø26 x 51/33 см |
| Утеплювач спальника | Синтетика |
- Ціна: 6 230 ₴

